Digitale doseerpomp voor het doseren van chloordioxide.
Deze pomp is een onderdeel van de MS Smart Pump Di-O en Duo.
De Pomp Di-O wordt standaard geleverd met plug & play aansluitingen, pers-/aanzuigslang, pompbewaking (sensor) en een wegwerpspuit ter ontluchting.
| Stuks | 1 |
| Puls per liter | 2 |
| Injecties per minuut maximum | 180 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| CC per slag | 0.65 |
| Maximale waterdruk | 7 bar |
| Pomp capaciteit maximaal | 6 L/u |
Digitale doseerpomp voor het doseren van chloordioxide.
Deze pomp is een onderdeel van de MS Smart Pump Di-O en Duo.
De Pomp Di-O wordt standaard geleverd met plug & play aansluitingen, pers-/aanzuigslang, pompbewaking (sensor) en een wegwerpspuit ter ontluchting.
| Stuks | 1 |
| Puls per liter | 2 |
| Injecties per minuut maximum | 180 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| CC per slag | 0.65 |
| Maximale waterdruk | 7 bar |
| Pomp capaciteit maximaal | 6 L/u |