Vikan deksel voor het afsluiten van de Vikan emmer om vaste- en vloeibare stoffen tijdens opslag en transport veilig op te bergen.
De Vikan deksel is leverbaar in verschillende kleuren.
| Lengte | 36.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polypropyleen |
| Geschikt voor | 20 L |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Kleur | Blauw |
Vikan deksel voor het afsluiten van de Vikan emmer om vaste- en vloeibare stoffen tijdens opslag en transport veilig op te bergen.
De Vikan deksel is leverbaar in verschillende kleuren.
| Lengte | 36.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polypropyleen |
| Geschikt voor | 20 L |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Kleur | Blauw |