De Vikan handborstel is een kleine schrobborstel met medium borstelharen voor algemeen gebruik.
De Vikan handborstel is verkrijgbaar in diverse kleuren
| Diepte | 5 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester, Kunststof: Polypropyleen |
| Lengte vezels | 2.6 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 16.5 cm |
| Kleur | Groen |
De Vikan handborstel is een kleine schrobborstel met medium borstelharen voor algemeen gebruik.
De Vikan handborstel is verkrijgbaar in diverse kleuren
| Diepte | 5 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester, Kunststof: Polypropyleen |
| Lengte vezels | 2.6 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 16.5 cm |
| Kleur | Groen |