Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Vikan hygiëne trekker voor het droog trekken van natte oppervlakken.
De trekker is verkrijgbaar in verschillende kleuren en formaten.
| Diepte | 7 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polypropyleen, Rubber |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 8.5 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Kleur | Rood |
Vikan hygiëne trekker voor het droog trekken van natte oppervlakken.
De trekker is verkrijgbaar in verschillende kleuren en formaten.
| Diepte | 7 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polypropyleen, Rubber |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 8.5 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Kleur | Rood |