Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS Combiveger is uitgerust met harde en zachte vezels. Met de harde vezels wordt hardnekkig vuil los gemaakt. Met de zachte vezels wordt het losgekomen vuil weggeveegd.
Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen.
| Diepte | 4.7 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester, Kunststof: Polypropyleen |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Lengte vezels | 5 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 465 g |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Kleur | Wit |
De MS Combiveger is uitgerust met harde en zachte vezels. Met de harde vezels wordt hardnekkig vuil los gemaakt. Met de zachte vezels wordt het losgekomen vuil weggeveegd.
Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen.
| Diepte | 4.7 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester, Kunststof: Polypropyleen |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Lengte vezels | 5 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 465 g |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Kleur | Wit |