Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS Zeepdispenser is een handig en hygiënisch systeem voor de afgifte van handzeep.
De MS Zeepdispenser is enkel te gebruiken in combinatie met patronen met zeep, handzeep en shampoo.
ABS en PET kunststof
Toepassing:Voor middelzwaar tot intensief gebruik.
Dosering:| Lengte | 290 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Type dispenser | Zeep |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 145 mm |
| Breedte | 163 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Dosering per slag | 4,5 ml |
| Kleur | Groen |
De MS Zeepdispenser is een handig en hygiënisch systeem voor de afgifte van handzeep.
De MS Zeepdispenser is enkel te gebruiken in combinatie met patronen met zeep, handzeep en shampoo.
ABS en PET kunststof
Toepassing:Voor middelzwaar tot intensief gebruik.
Dosering:| Lengte | 290 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Type dispenser | Zeep |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 145 mm |
| Breedte | 163 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Dosering per slag | 4,5 ml |
| Kleur | Groen |