De HTS-500 is een hangende ventilator die door luchtverplaatsing zorgt voor een verkoelend effect. Uitermate geschikt voor in de wachtruimte of melkput.
Geschikt om op te hangen d.m.v. ophangbeugels (inbegrepen in levering).
| Diepte | 16.5 cm |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Typenummer | HTS-500 |
| Gewicht | 6 kg |
| Bereik | 7 m |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Diameter | 50 cm |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | 3 standen |
| Energiezuinig | Nee |
| Luchtstroom | 6500 m³/uur |
| Aansturing ventilator | Manueel |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP54 |
| Geluidsniveau | 42.2 dB |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Afdeling / Ruimte | Melkstal, Stal |
| Vermogen | 75 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Ventilatie wijze | Breedte, Lengte |
| Aandrijving | Netstroom |
De HTS-500 is een hangende ventilator die door luchtverplaatsing zorgt voor een verkoelend effect. Uitermate geschikt voor in de wachtruimte of melkput.
Geschikt om op te hangen d.m.v. ophangbeugels (inbegrepen in levering).
| Diepte | 16.5 cm |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Typenummer | HTS-500 |
| Gewicht | 6 kg |
| Bereik | 7 m |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Diameter | 50 cm |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | 3 standen |
| Energiezuinig | Nee |
| Luchtstroom | 6500 m³/uur |
| Aansturing ventilator | Manueel |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP54 |
| Geluidsniveau | 42.2 dB |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Afdeling / Ruimte | Melkstal, Stal |
| Vermogen | 75 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Ventilatie wijze | Breedte, Lengte |
| Aandrijving | Netstroom |