Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Deze schuurplaat is een robuuste aluminium schuurplaat en voorziet in een schuurmogelijkheid voor rundvee.
Afleidingsmateriaal voor rundvee
| Stuks | 1 |
| Soort afleiding | Schuurmateriaal |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte | 7 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Hoogte | 100 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Plaatsing | Hokafscheiding, Muur |
| Diergroep | Rundvee, Geiten |
| Eigenschappen afleiding | Bereikbaar, Beschikbaar, Schoon, Veilig |
| Kleur | Zilver |
Deze schuurplaat is een robuuste aluminium schuurplaat en voorziet in een schuurmogelijkheid voor rundvee.
Afleidingsmateriaal voor rundvee
| Stuks | 1 |
| Soort afleiding | Schuurmateriaal |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte | 7 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Hoogte | 100 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Plaatsing | Hokafscheiding, Muur |
| Diergroep | Rundvee, Geiten |
| Eigenschappen afleiding | Bereikbaar, Beschikbaar, Schoon, Veilig |
| Kleur | Zilver |