Schuurborstel voor dieren om zichzelf te kunnen schuren.
De Schuurborstel wordt zonder bevestigingsmateriaal geleverd.
| Lengte | 297 mm |
| Stuks | 1 |
| Soort afleiding | Schuurmateriaal |
| Dikte | 40 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 100 mm |
| Plaatsing | Muur, Paal |
| Diergroep | Varkens |
| Eigenschappen afleiding | Bereikbaar, Beschikbaar, Veilig |
Schuurborstel voor dieren om zichzelf te kunnen schuren.
De Schuurborstel wordt zonder bevestigingsmateriaal geleverd.
| Lengte | 297 mm |
| Stuks | 1 |
| Soort afleiding | Schuurmateriaal |
| Dikte | 40 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 100 mm |
| Plaatsing | Muur, Paal |
| Diergroep | Varkens |
| Eigenschappen afleiding | Bereikbaar, Beschikbaar, Veilig |
:format(webp))
Dit product is enkel voor gebruikers van het 'VION Beter Voor' project te bestellen.