Tesla Kadavercontainer voor het hygiënisch bewaren voor dierlijk restmateriaal. Speciaal ontworpen voor plaatsing in een bovengrondse Tesla kadaverkoeling.
De kadavercontainer wordt standaard geleverd inclusief deksel.
Maximaal toelaatbare gewicht: 1000 kg
Productafmetingen:De kadaverbak is goedgekeurd door Rendac, die de keuring van kadaverbakken elk jaar verplicht stelt, tevens voorzien van certificaat i.v.m. de wetgeving hijswerktuigen.
| Lengte | 190 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Gegalvaniseerd |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 225 kg |
| Aantal vulluiken | 1 |
| Hoogte | 150 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Grijs |
Tesla Kadavercontainer voor het hygiënisch bewaren voor dierlijk restmateriaal. Speciaal ontworpen voor plaatsing in een bovengrondse Tesla kadaverkoeling.
De kadavercontainer wordt standaard geleverd inclusief deksel.
Maximaal toelaatbare gewicht: 1000 kg
Productafmetingen:De kadaverbak is goedgekeurd door Rendac, die de keuring van kadaverbakken elk jaar verplicht stelt, tevens voorzien van certificaat i.v.m. de wetgeving hijswerktuigen.
| Lengte | 190 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Gegalvaniseerd |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 225 kg |
| Aantal vulluiken | 1 |
| Hoogte | 150 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Grijs |