Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS houten rattenlokdoos is geschikt voor het bestrijden van ratten en muizen en kan door zijn beperkte afmetingen op vele plaatsen worden ingezet.
Diameter gat: 6 cm
| Lengte | 250 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Hout |
| Doeltreffend tegen knaagdieren | Muis, Rat |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 140 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Ongediertebestrijding | Lokdoos |
De MS houten rattenlokdoos is geschikt voor het bestrijden van ratten en muizen en kan door zijn beperkte afmetingen op vele plaatsen worden ingezet.
Diameter gat: 6 cm
| Lengte | 250 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Hout |
| Doeltreffend tegen knaagdieren | Muis, Rat |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 140 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Ongediertebestrijding | Lokdoos |