Quick Bayt WG is een insecticide op basis van de werkzame stof imidacloprid ter bestrijding van vliegen op agrarisch terrein. Quick Bayt is direct na toepassing al effectief: de eerste dode vliegen zijn al na enkele minuten zichtbaar!
Quick Bayt WG wordt ingezet ter bestrijding van vliegen in dierverblijfplaatsen en opslagplaatsen.
Volg te allen tijden de voorschriften zoals vermeld op de verpakking.
Toelatingsnummer:NL-0017633-0000
Samenstelling:Werkzame stof: imidacloprid
Toediening:Het middel hoeft alleen aangebracht te worden op de bekende 'rust'plaatsen van vliegen, zoals raamkozijnen, balken en leidingen.
Toepassing:Aanbrengen met een kwast
Effectief tegen:Huisvlieg (Musca domestica)
Dosering:Meng 250 gram Quick Bayt met maximaal 200 ml warm water voor een vloeroppervlak van 100 m².
| Toepassingsmethode | Insmeren |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, In de stal, Ruimte zonder dieren |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Doeltreffend tegen insecten | Vlieg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 25 cm |
| Diameter | 5 cm |
| Inhoud | 750 g |
| Levensfase | Volwassen insect |
| Stuks | 1 |
| UN-nummer | UN3077-LQ2 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type bestrijdingsmiddel | Chemisch |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Werkzame stof | Imidacloprid |
Quick Bayt WG is een insecticide op basis van de werkzame stof imidacloprid ter bestrijding van vliegen op agrarisch terrein. Quick Bayt is direct na toepassing al effectief: de eerste dode vliegen zijn al na enkele minuten zichtbaar!
Quick Bayt WG wordt ingezet ter bestrijding van vliegen in dierverblijfplaatsen en opslagplaatsen.
Volg te allen tijden de voorschriften zoals vermeld op de verpakking.
Toelatingsnummer:NL-0017633-0000
Samenstelling:Werkzame stof: imidacloprid
Toediening:Het middel hoeft alleen aangebracht te worden op de bekende 'rust'plaatsen van vliegen, zoals raamkozijnen, balken en leidingen.
Toepassing:Aanbrengen met een kwast
Effectief tegen:Huisvlieg (Musca domestica)
Dosering:Meng 250 gram Quick Bayt met maximaal 200 ml warm water voor een vloeroppervlak van 100 m².
| Toepassingsmethode | Insmeren |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, In de stal, Ruimte zonder dieren |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Doeltreffend tegen insecten | Vlieg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 25 cm |
| Diameter | 5 cm |
| Inhoud | 750 g |
| Levensfase | Volwassen insect |
| Stuks | 1 |
| UN-nummer | UN3077-LQ2 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type bestrijdingsmiddel | Chemisch |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Werkzame stof | Imidacloprid |