De nestkast voor steenuilen is een zeer degelijke nestkast van groen geverfd hout met een betonplex dak. De nestkast heeft een tussenschotje wat de broedplek scheidt van de opening, waardoor tocht wordt vermindert.
| Lengte | 78 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Hout |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 10 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 24 cm |
| Breedte | 27 cm |
| Kleur | Groen |
De nestkast voor steenuilen is een zeer degelijke nestkast van groen geverfd hout met een betonplex dak. De nestkast heeft een tussenschotje wat de broedplek scheidt van de opening, waardoor tocht wordt vermindert.
| Lengte | 78 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Hout |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 10 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 24 cm |
| Breedte | 27 cm |
| Kleur | Groen |