GN Sensor, DA1803B gemodificeerd, Delmation. Onderdeel voor het HyCare Digital concept.
| Lengte | 95 mm |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP67 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Batterij |
| Spanning | 3.6 V |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |
| Type batterij | Penlite (AA) |
| Kleur | Grijs |
GN Sensor, DA1803B gemodificeerd, Delmation. Onderdeel voor het HyCare Digital concept.
| Lengte | 95 mm |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP67 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Batterij |
| Spanning | 3.6 V |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |
| Type batterij | Penlite (AA) |
| Kleur | Grijs |