Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De EcoGlue vliegenkleefrol is een gifvrije vliegenrol voor het bestrijden van vliegen en overige vliegende insecten in de stal. EcoGlue Fly Roll mag in de biologische productie worden gebruikt overeenkomstig de Verordening (EG) nr. 848/2018.
| Lengte | 10 m |
| Toepassingsmethode | Lok, vang |
| Stuks | 1 |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, In de stal |
| Doeltreffend tegen insecten | Fruitvlieg, Mug, Motmug, Vlieg |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 25 cm |
| Type bestrijdingsmiddel | Biologisch |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Levensfase | Volwassen insect |
De EcoGlue vliegenkleefrol is een gifvrije vliegenrol voor het bestrijden van vliegen en overige vliegende insecten in de stal. EcoGlue Fly Roll mag in de biologische productie worden gebruikt overeenkomstig de Verordening (EG) nr. 848/2018.
| Lengte | 10 m |
| Toepassingsmethode | Lok, vang |
| Stuks | 1 |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, In de stal |
| Doeltreffend tegen insecten | Fruitvlieg, Mug, Motmug, Vlieg |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 25 cm |
| Type bestrijdingsmiddel | Biologisch |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Levensfase | Volwassen insect |