De HFS Bolus ingever is een bolusschieter voor de toediening van één HFS Geitenbolus NCC Diarid 7,5 gram
| Lengte | 34 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 35 g |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Diergroep | Geiten |
| Kleur | Wit |
De HFS Bolus ingever is een bolusschieter voor de toediening van één HFS Geitenbolus NCC Diarid 7,5 gram
| Lengte | 34 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 35 g |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Diergroep | Geiten |
| Kleur | Wit |