De Aqualevel drinkbak is een kantelbare drinkbak voor biggen en vleesvarkens; door de MS Aqualevel is de bak altijd voorzien van een constant waterniveau.
Deze drinkbak wordt geleverd inclusief MS Aqualevel vlotter, RVS buis en bevestigingsmateriaal, zowel voor het bevestigen van de drinkbak aan de muur als het vastzetten van de MS Aqualevel.
| Diepte | 17 cm |
| Aansluiting ingang | 1/2" Binnendraad |
| Materiaal bak | Kunststof: Polyethyleen |
| Kantelbaar | Ja |
| Gewicht | 2.15 kg |
| Overig materiaal | RVS |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Specifieke diergroep | Big, Vleesvarken |
| Type drinkbak | Drinktrog |
| Lengte | 120 cm |
| Stuks | 1 |
| Aantal drinkplaatsen | 2 |
| Inclusief watertoevoer | Ja |
| Diercapaciteit | 40 |
| Plaats boven de grond | 5 - 8 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type watertoevoer | Aqualevel |
| Plaatsing | Muur |
| Diergroep | Varkens |
De Aqualevel drinkbak is een kantelbare drinkbak voor biggen en vleesvarkens; door de MS Aqualevel is de bak altijd voorzien van een constant waterniveau.
Deze drinkbak wordt geleverd inclusief MS Aqualevel vlotter, RVS buis en bevestigingsmateriaal, zowel voor het bevestigen van de drinkbak aan de muur als het vastzetten van de MS Aqualevel.
| Diepte | 17 cm |
| Aansluiting ingang | 1/2" Binnendraad |
| Materiaal bak | Kunststof: Polyethyleen |
| Kantelbaar | Ja |
| Gewicht | 2.15 kg |
| Overig materiaal | RVS |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Specifieke diergroep | Big, Vleesvarken |
| Type drinkbak | Drinktrog |
| Lengte | 120 cm |
| Stuks | 1 |
| Aantal drinkplaatsen | 2 |
| Inclusief watertoevoer | Ja |
| Diercapaciteit | 40 |
| Plaats boven de grond | 5 - 8 cm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type watertoevoer | Aqualevel |
| Plaatsing | Muur |
| Diergroep | Varkens |