Het kalverhok Quatro XXL is een extra grote en solide kalverbox voor de individuele opfok van kalveren.
Het kalverhok wordt standaard geleverd inclusief dak en overige accessoires. De dakplaat en de dakomranding dient u zelf nog te monteren op de hut.
Voorzien van zeer sterk onderframe met heftruckslede voor het eenvoudig verplaatsen van het kalverhok
Productafmetingen:| Aantal kalveren | 4 |
| Dak | Ja |
| Gewicht | 1150 kg |
| Overig materiaal | Gegalvaniseerd |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Stuks | 1 |
| Binnenmaten (l x b x h) | 183 x 120 x 100 cm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Model | Quattro XXL |
| Buitenmaten (l x b x h) | 238 x 502 x 217 cm |
| Binnenruimte | 8,6 m² |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Type behuizing | Kalverbox |
| Hekwerk | Ja |
| Mobiel VS Stationair | Stationair |
| Kleur | Grijs |
Het kalverhok Quatro XXL is een extra grote en solide kalverbox voor de individuele opfok van kalveren.
Het kalverhok wordt standaard geleverd inclusief dak en overige accessoires. De dakplaat en de dakomranding dient u zelf nog te monteren op de hut.
Voorzien van zeer sterk onderframe met heftruckslede voor het eenvoudig verplaatsen van het kalverhok
Productafmetingen:| Aantal kalveren | 4 |
| Dak | Ja |
| Gewicht | 1150 kg |
| Overig materiaal | Gegalvaniseerd |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Stuks | 1 |
| Binnenmaten (l x b x h) | 183 x 120 x 100 cm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Model | Quattro XXL |
| Buitenmaten (l x b x h) | 238 x 502 x 217 cm |
| Binnenruimte | 8,6 m² |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Type behuizing | Kalverbox |
| Hekwerk | Ja |
| Mobiel VS Stationair | Stationair |
| Kleur | Grijs |