Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS Speenemmer is een transparante drinkemmer voor het verstrekken van melk en overige vloeibare voedingsmiddelen aan kalveren.
De MS Speenemmer wordt geleverd exclusief speen en ophangbeugel; de emmer is voorzien van speciale ophanggaten ten behoeve van de ophangbeugel.
| Diepte | 230 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 330 mm |
| Breedte | 280 mm |
| Diergroep | Rundvee |
| Specifieke diergroep | Kalf |
De MS Speenemmer is een transparante drinkemmer voor het verstrekken van melk en overige vloeibare voedingsmiddelen aan kalveren.
De MS Speenemmer wordt geleverd exclusief speen en ophangbeugel; de emmer is voorzien van speciale ophanggaten ten behoeve van de ophangbeugel.
| Diepte | 230 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 330 mm |
| Breedte | 280 mm |
| Diergroep | Rundvee |
| Specifieke diergroep | Kalf |