Het Buddex Onthoornapparaat op gas is een professioneel apparaat van de beste kwaliteit voor het onthoornen van kalveren.
Het Buddex onthoornapparaat wordt geleverd inclusief branderkop, 2 gasbussen, bijbehorend gereedschap en praktische metalen opbergbox.
Behuizing: RVS
Toepassing:Voor het verwijderen van de horens van kalveren
| Lengte | 31 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Gebruikstemperatuur | 650 °C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 630 g |
| Opwarmtijd | 650°C: 3 minuten |
| Diergroep | Rundvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 20 mm |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Kleur | Groen |
Het Buddex Onthoornapparaat op gas is een professioneel apparaat van de beste kwaliteit voor het onthoornen van kalveren.
Het Buddex onthoornapparaat wordt geleverd inclusief branderkop, 2 gasbussen, bijbehorend gereedschap en praktische metalen opbergbox.
Behuizing: RVS
Toepassing:Voor het verwijderen van de horens van kalveren
| Lengte | 31 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Gebruikstemperatuur | 650 °C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 630 g |
| Opwarmtijd | 650°C: 3 minuten |
| Diergroep | Rundvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 20 mm |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Kleur | Groen |