Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Lage druk schuimpistool met een tank van 2,8 liter voor het eenvoudig inschuimen van stallen en verblijfsruimten.
Het schuimpistool wordt geleverd met een separaat opzetstuk; hiermee kan de handgreep tevens als sproeipistool voor lage druk reiniging met water gebruikt worden.
Lage druk reiniging
Toepassing:| Tankinhoud | 2.8 L |
| Lengte | 26.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Geschikt voor | Inschuimen, Bewatering, Reiniging |
| Aansluiting ingang | 3/4" Binnendraad |
| Maximale werkdruk | 4 bar |
| Straal | Sproei, Punt, Schuim |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Waterafgifte maximaal | 20 L/min |
| Hoogte | 25 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
Lage druk schuimpistool met een tank van 2,8 liter voor het eenvoudig inschuimen van stallen en verblijfsruimten.
Het schuimpistool wordt geleverd met een separaat opzetstuk; hiermee kan de handgreep tevens als sproeipistool voor lage druk reiniging met water gebruikt worden.
Lage druk reiniging
Toepassing:| Tankinhoud | 2.8 L |
| Lengte | 26.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Geschikt voor | Inschuimen, Bewatering, Reiniging |
| Aansluiting ingang | 3/4" Binnendraad |
| Maximale werkdruk | 4 bar |
| Straal | Sproei, Punt, Schuim |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Waterafgifte maximaal | 20 L/min |
| Hoogte | 25 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |