Hoge druk verbindingsslang tussen de hogedrukreiniger en MS Greenline Move
| Lengte | 1 m |
| Stuks | 1 |
| Aansluiting ingang | 3/8" Buitendraad |
| Materiaal | Rubber |
| Aansluiting uitgang | 3/8" Buitendraad |
| Watertemperatuur | < 120°C |
| Maximale werkdruk | 275 bar |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Druk | Hoge druk |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Diameter | 16.8 mm |
| Kleur | Zwart |
Hoge druk verbindingsslang tussen de hogedrukreiniger en MS Greenline Move
| Lengte | 1 m |
| Stuks | 1 |
| Aansluiting ingang | 3/8" Buitendraad |
| Materiaal | Rubber |
| Aansluiting uitgang | 3/8" Buitendraad |
| Watertemperatuur | < 120°C |
| Maximale werkdruk | 275 bar |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Druk | Hoge druk |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Diameter | 16.8 mm |
| Kleur | Zwart |