Koppeling HyBag - Kärcher Hobby
| Lengte | 50 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Messing, Kunststof |
| Aansluiting koppeling 2 | N.n.b. |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Aansluiting koppeling 1 | N.n.b. |
| Gewicht | 50 g |
| Type koppeling | Diversen |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
Koppeling HyBag - Kärcher Hobby
| Lengte | 50 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Messing, Kunststof |
| Aansluiting koppeling 2 | N.n.b. |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Aansluiting koppeling 1 | N.n.b. |
| Gewicht | 50 g |
| Type koppeling | Diversen |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |