Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS Tandenslijper is een pneumatische slijper voor het snel en pijnloos slijpen van de tandjes van pasgeboren biggen.
De pneumatische tandenslijper wordt geleverd exclusief RVS kop en slijpsteen.
| Diepte | 10 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Stuks | 1 |
| Geluidsniveau | 80 dB |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Breedte | 16 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
De MS Tandenslijper is een pneumatische slijper voor het snel en pijnloos slijpen van de tandjes van pasgeboren biggen.
De pneumatische tandenslijper wordt geleverd exclusief RVS kop en slijpsteen.
| Diepte | 10 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Stuks | 1 |
| Geluidsniveau | 80 dB |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Breedte | 16 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |