De Bosch GWS 18V haakse slijper is een professionele, op accu werkende, slijper met hoog vermogen. Deze komt overeen met een 1000W slijpmachine met snoer.
De slijpmachine is bruikbaar met alle Bosch 18V accu's.
Geschikt voor het (door)slijpen van metaal, steen en beton
| Typenummer | GWS 18V-10 |
| Gewicht | 3 kg |
| Breedte | 110 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Batterij(en)/accu('s) benodigd | 1 stuk |
| Diameter | 125 mm |
| Spanning | 18 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 358 mm |
| Stuks | 1 |
| Geluidsniveau | 89.5 dB |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Vermogen | 1000 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Accu |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | 2 stuks + oplaadstation |
| Kleur | Blauw |
De Bosch GWS 18V haakse slijper is een professionele, op accu werkende, slijper met hoog vermogen. Deze komt overeen met een 1000W slijpmachine met snoer.
De slijpmachine is bruikbaar met alle Bosch 18V accu's.
Geschikt voor het (door)slijpen van metaal, steen en beton
| Typenummer | GWS 18V-10 |
| Gewicht | 3 kg |
| Breedte | 110 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Batterij(en)/accu('s) benodigd | 1 stuk |
| Diameter | 125 mm |
| Spanning | 18 V |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 358 mm |
| Stuks | 1 |
| Geluidsniveau | 89.5 dB |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Vermogen | 1000 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Accu |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | 2 stuks + oplaadstation |
| Kleur | Blauw |