Tesa klauwtape zwart (katoenweefsel), is een enkelzijdig plakkend verband voor het inzwachtelen en aanleggen van beschermende verbanden om klauwen van koeien en runderen.
Tesa klauwverband is zeer geschikt voor de klauwverzorging van grotere dieren.
| Lengte | 50 m |
| Stuks | 1 |
| Rekbaarheid | Niet elastisch |
| Dikte | 0.3 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Luchtdoorlatend | Gemiddeld |
| Overig materiaal | Katoen |
| Breedte | 5 cm |
| Klevend | Enkelzijdig |
| Doelgroep | Veehouder, Klauwverzorger |
| Diergroep | Rundvee |
| Materiaal binnenrol | Karton |
| Toepassing op | Verband, Klauw |
| Kleur | Zwart |
Tesa klauwtape zwart (katoenweefsel), is een enkelzijdig plakkend verband voor het inzwachtelen en aanleggen van beschermende verbanden om klauwen van koeien en runderen.
Tesa klauwverband is zeer geschikt voor de klauwverzorging van grotere dieren.
| Lengte | 50 m |
| Stuks | 1 |
| Rekbaarheid | Niet elastisch |
| Dikte | 0.3 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Luchtdoorlatend | Gemiddeld |
| Overig materiaal | Katoen |
| Breedte | 5 cm |
| Klevend | Enkelzijdig |
| Doelgroep | Veehouder, Klauwverzorger |
| Diergroep | Rundvee |
| Materiaal binnenrol | Karton |
| Toepassing op | Verband, Klauw |
| Kleur | Zwart |