De Trim-Tec UXDS inzetmesjes van gehard metaal zijn topkwaliteit mesjes voor het nauwkeurig en snel slijpen van runderklauwen.
De Trim-Tec inzetmesjes zijn geschikt voor gebruik op diverse hoefslijpschijven en frezen.
Door de dikte van het metaal wordt breken voorkomen
Toediening:Montage op een hoefslijpschijf (geschikt voor de Trim-Tec hoefslijpschijven)
Toepassing:Klauwverzorging van runderen
| Lengte | 13.5 mm |
| Stuks | 10 |
| Materiaal | Metaal: Hardmetaal |
| Dikte | 3 mm |
| Soort slijper | Inzetmes |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Typenummer | UXDS |
| Breedte | 13.5 mm |
| Diergroep | Rundvee |
| Aantal snijzijdes | 4-zijdig |
De Trim-Tec UXDS inzetmesjes van gehard metaal zijn topkwaliteit mesjes voor het nauwkeurig en snel slijpen van runderklauwen.
De Trim-Tec inzetmesjes zijn geschikt voor gebruik op diverse hoefslijpschijven en frezen.
Door de dikte van het metaal wordt breken voorkomen
Toediening:Montage op een hoefslijpschijf (geschikt voor de Trim-Tec hoefslijpschijven)
Toepassing:Klauwverzorging van runderen
| Lengte | 13.5 mm |
| Stuks | 10 |
| Materiaal | Metaal: Hardmetaal |
| Dikte | 3 mm |
| Soort slijper | Inzetmes |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Typenummer | UXDS |
| Breedte | 13.5 mm |
| Diergroep | Rundvee |
| Aantal snijzijdes | 4-zijdig |