Hoof-fit klauwtape is een zeer sterke, kwalitatieve elastische bandage voor het binden van pleisters, watten, drukkussens en overige verzorgingsproducten op de klauwen van koeien en runderen.
Hoof-fit klauwtape is zeer geschikt voor het aanbrengen van beschermende en ondersteunende verbanden. Het bandage is met de hand af te scheuren, hier is geen schaar voor nodig.
Om klauwen van koeien en runderen
Materiaal eigenschappen:Zeer fijn geweven bandage
| Lengte | 5 m |
| Stuks | 12 |
| Rekbaarheid | Elastisch |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Luchtdoorlatend | Hoog |
| Breedte | 10 cm |
| Klevend | Enkelzijdig |
| Doelgroep | Veehouder, Klauwverzorger |
| Diergroep | Rundvee, Schapen, Geiten |
| Materiaal binnenrol | Karton |
| Toepassing op | Verband, Klauw |
| Kleur | Groen |
Hoof-fit klauwtape is een zeer sterke, kwalitatieve elastische bandage voor het binden van pleisters, watten, drukkussens en overige verzorgingsproducten op de klauwen van koeien en runderen.
Hoof-fit klauwtape is zeer geschikt voor het aanbrengen van beschermende en ondersteunende verbanden. Het bandage is met de hand af te scheuren, hier is geen schaar voor nodig.
Om klauwen van koeien en runderen
Materiaal eigenschappen:Zeer fijn geweven bandage
| Lengte | 5 m |
| Stuks | 12 |
| Rekbaarheid | Elastisch |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Luchtdoorlatend | Hoog |
| Breedte | 10 cm |
| Klevend | Enkelzijdig |
| Doelgroep | Veehouder, Klauwverzorger |
| Diergroep | Rundvee, Schapen, Geiten |
| Materiaal binnenrol | Karton |
| Toepassing op | Verband, Klauw |
| Kleur | Groen |