Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Kopersulfaat 25 kg, p/42
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| UN-nummer | UN3077-KOP |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 25 kg |
| Stuks | 42 |
| Kleur | Blauw |
| Gewicht | 1050 kg |
| Verpakking | Zak |
Kopersulfaat 25 kg, p/42
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| UN-nummer | UN3077-KOP |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 25 kg |
| Stuks | 42 |
| Kleur | Blauw |
| Gewicht | 1050 kg |
| Verpakking | Zak |