MS Tag Round met verlengde inzetpin is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor varkens, runderen en schapen.
Oormerktang
| Lengte pin | 25.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Verlengde punt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Kleur | Geel |
MS Tag Round met verlengde inzetpin is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor varkens, runderen en schapen.
Oormerktang
| Lengte pin | 25.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Verlengde punt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Kleur | Geel |