Multiflex U I&R oormerk voor de individuele identificatie van fokvarkens; voldoet aan de eisen voor I&R varkens.
Voor bestellingen en alle mogelijkheden betreft de persoonlijke bedrukking dient contact met ons te worden opgenomen.
Besteleenheid per set
Toepassing:Oormerktang
| Lengte | 49 mm |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Blanco |
| Verpakking oormerk | Strip in plastic gripzak |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 45 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |
Multiflex U I&R oormerk voor de individuele identificatie van fokvarkens; voldoet aan de eisen voor I&R varkens.
Voor bestellingen en alle mogelijkheden betreft de persoonlijke bedrukking dient contact met ons te worden opgenomen.
Besteleenheid per set
Toepassing:Oormerktang
| Lengte | 49 mm |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Blanco |
| Verpakking oormerk | Strip in plastic gripzak |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 45 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |