MS Tag Midi Elda is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor schapen.
Het MS Tag Midi Elda oormerk is verkrijgbaar in de kleur groen.
Oormerktang
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 1.1 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 50 |
| Bedrukking | Blanco |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Midi |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Schapen, Geiten |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Groen |
MS Tag Midi Elda is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor schapen.
Het MS Tag Midi Elda oormerk is verkrijgbaar in de kleur groen.
Oormerktang
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 1.1 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 50 |
| Bedrukking | Blanco |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Midi |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Schapen, Geiten |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Groen |