Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
MS Tag Round is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel met metalen punt voor varkens, runderen en schapen.
De MS Tag Round oormerken met metalen punt zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Voor bestellingen en alle mogelijkheden betreft de persoonlijke bedrukking dient contact met ons te worden opgenomen.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:| Lengte pin | 23.3 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Bulk |
| Dikte | 1.1 mm |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Metalen punt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Messing, Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Wit |
MS Tag Round is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel met metalen punt voor varkens, runderen en schapen.
De MS Tag Round oormerken met metalen punt zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Voor bestellingen en alle mogelijkheden betreft de persoonlijke bedrukking dient contact met ons te worden opgenomen.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:| Lengte pin | 23.3 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Bulk |
| Dikte | 1.1 mm |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Metalen punt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Messing, Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Wit |