Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
MS Tag Medium is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor zeugen, runderen en herten.
De MS Tag Medium oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Lengte pin | 24 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| Punt type (mannelijk) | Metalen punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Messing, Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Medium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Kleur | Geel |
MS Tag Medium is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor zeugen, runderen en herten.
De MS Tag Medium oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Lengte pin | 24 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| Punt type (mannelijk) | Metalen punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Messing, Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Medium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Kleur | Geel |