Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De Agrident APR600 is een robuuste en zeer handzame oormerklezer voor het scannen en verzamelen van diergegevens door middel van elektronische oormerken.
De oormerklezer heeft de mogelijkheid tot connectie via USB, bluetooth en WLAN.
Uitlezen van elektronische oormerken
| CE goedgekeurd | Ja |
| Type elektronisch oormerk | FDX, HDX |
| Gewicht | 280 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Leesafstand reader | 25 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Frequentie | 134.2 kHz |
| Lengte | 190 mm |
| Stuks | 1 |
| Connectiviteit | Android, Bluetooth, USB |
| Normen & certificeringen | ICAR, ISO 11784, ISO 11785, IP64 |
| Gebruikstemperatuur | -20 – 60 °C |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Varkens, Schapen, Geiten |
| Aandrijving | Accu |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |
De Agrident APR600 is een robuuste en zeer handzame oormerklezer voor het scannen en verzamelen van diergegevens door middel van elektronische oormerken.
De oormerklezer heeft de mogelijkheid tot connectie via USB, bluetooth en WLAN.
Uitlezen van elektronische oormerken
| CE goedgekeurd | Ja |
| Type elektronisch oormerk | FDX, HDX |
| Gewicht | 280 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Leesafstand reader | 25 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Frequentie | 134.2 kHz |
| Lengte | 190 mm |
| Stuks | 1 |
| Connectiviteit | Android, Bluetooth, USB |
| Normen & certificeringen | ICAR, ISO 11784, ISO 11785, IP64 |
| Gebruikstemperatuur | -20 – 60 °C |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Varkens, Schapen, Geiten |
| Aandrijving | Accu |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |