MS Tag Midi is een kwalitatief hoogwaardig oormerk voor schapen, geiten, runderen, varkens, kamelen en herten. De set bestaat uit een mannelijk en een vrouwelijk oormerkdeel.
MS Tag Midi is een kwalitatief hoogwaardig oormerk voor schapen, geiten, runderen, varkens, kamelen en herten. De set bestaat uit een mannelijk en een vrouwelijk oormerkdeel.
Oormerktang
Overige relevante productinformatie:Let op: dit artikel voldoet niet voor registratie bij RVO. Hiervoor is artikel 0401315 benodigd.
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Kettingzak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Midi |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Schapen, Geiten |
| Kleur | Oranje |
MS Tag Midi is een kwalitatief hoogwaardig oormerk voor schapen, geiten, runderen, varkens, kamelen en herten. De set bestaat uit een mannelijk en een vrouwelijk oormerkdeel.
MS Tag Midi is een kwalitatief hoogwaardig oormerk voor schapen, geiten, runderen, varkens, kamelen en herten. De set bestaat uit een mannelijk en een vrouwelijk oormerkdeel.
Oormerktang
Overige relevante productinformatie:Let op: dit artikel voldoet niet voor registratie bij RVO. Hiervoor is artikel 0401315 benodigd.
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Kettingzak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Midi |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Schapen, Geiten |
| Kleur | Oranje |