MS Tag Midi FDX is een kwalitatief hoogwaardig elektronisch oormerk voor schapen, geiten, kamelen en herten. De set bestaat uit 1 elektronisch MS Tag Round FDX vrouwelijk oormerkdeel, 1 MS Tag Midi vrouwelijk oormerkdeel en 2 MS Tag Midi mannelijke oormerkdelen.
De MS Tag Midi oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Voor bestellingen (enkel per 50) en alle mogelijkheden betreft de persoonlijke programmering en bedrukking dient contact met ons te worden opgenomen.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:Bedrukt en geprogrammeerd volgens ISO standaard 11784/5
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Normen & certificeringen | ISO 11784, ISO 11785 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Schapen, Geiten |
| UV-bestendig | Ja |
| Type elektronisch oormerk | FDX |
| Kleur | Groen |
| Verpakking oormerk | Kettingzak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1000 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Oormerk model | Midi, Round |
MS Tag Midi FDX is een kwalitatief hoogwaardig elektronisch oormerk voor schapen, geiten, kamelen en herten. De set bestaat uit 1 elektronisch MS Tag Round FDX vrouwelijk oormerkdeel, 1 MS Tag Midi vrouwelijk oormerkdeel en 2 MS Tag Midi mannelijke oormerkdelen.
De MS Tag Midi oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Voor bestellingen (enkel per 50) en alle mogelijkheden betreft de persoonlijke programmering en bedrukking dient contact met ons te worden opgenomen.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:Bedrukt en geprogrammeerd volgens ISO standaard 11784/5
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Normen & certificeringen | ISO 11784, ISO 11785 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Schapen, Geiten |
| UV-bestendig | Ja |
| Type elektronisch oormerk | FDX |
| Kleur | Groen |
| Verpakking oormerk | Kettingzak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1000 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Oormerk model | Midi, Round |