MS Tag Torbogen FDX is een kwalitatief hoogwaardig elektronisch oormerk voor geiten. De set bestaat uit 1 elektronisch MS Tag Round FDX vrouwelijk oormerkdeel, 1 MS Tag Torbogen vrouwelijk oormerkdeel en 2 MS Tag Torbogen mannelijke oormerkdelen.
Let op: De nummers die in een doos zitten zullen opvolgende nummers zijn. Indien u 2 dozen besteld zullen de nummers in de 2 dozen elkaar niet opvolgen enkel de nummers in een doos.
Oormerktang
Bijzonderheden:Bedrukt en geprogrammeerd volgens ISO standaard 11784/5
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Type sluiting pin | Standard |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Normen & certificeringen | ISO 11784, ISO 11785 |
| UV-bestendig | Ja |
| Type elektronisch oormerk | FDX |
| Kleur | Groen |
| Verpakking oormerk | Kettingzak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round, Torbogen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Geiten |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
MS Tag Torbogen FDX is een kwalitatief hoogwaardig elektronisch oormerk voor geiten. De set bestaat uit 1 elektronisch MS Tag Round FDX vrouwelijk oormerkdeel, 1 MS Tag Torbogen vrouwelijk oormerkdeel en 2 MS Tag Torbogen mannelijke oormerkdelen.
Let op: De nummers die in een doos zitten zullen opvolgende nummers zijn. Indien u 2 dozen besteld zullen de nummers in de 2 dozen elkaar niet opvolgen enkel de nummers in een doos.
Oormerktang
Bijzonderheden:Bedrukt en geprogrammeerd volgens ISO standaard 11784/5
| Lengte pin | 21.5 mm |
| Type sluiting pin | Standard |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Normen & certificeringen | ISO 11784, ISO 11785 |
| UV-bestendig | Ja |
| Type elektronisch oormerk | FDX |
| Kleur | Groen |
| Verpakking oormerk | Kettingzak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round, Torbogen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Geiten |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |