Open je fles of blikje met deze MS aluminium sleutelhanger met fles- en blikopener. Een handig hulpmiddel om altijd bij de hand te hebben.
| Lengte | 62 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 12 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Kleur | Groen |
Open je fles of blikje met deze MS aluminium sleutelhanger met fles- en blikopener. Een handig hulpmiddel om altijd bij de hand te hebben.
| Lengte | 62 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 12 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Kleur | Groen |