Wegwerp injectienaald die op een injectiespuit wordt geplaatst voor het toedienen van een injectie.
Standaard geleverd per verpakking van 100 stuks.
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 16 mm |
| Dikte naald | 0.5 mm |
| Maat naald | 0,5 x 16 mm (25G x 5/8) |
Wegwerp injectienaald die op een injectiespuit wordt geplaatst voor het toedienen van een injectie.
Standaard geleverd per verpakking van 100 stuks.
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | RVS |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Diergroep | Varkens |
| Lengte naald | 16 mm |
| Dikte naald | 0.5 mm |
| Maat naald | 0,5 x 16 mm (25G x 5/8) |
:format(webp))
Dit product is per 100 verpakt
Bestel je bijv. 5 stuks dan ontvang je 5 x 100 stuks. De weergegeven prijzen zijn ook per 100 stuks.