De Alu-hub injectienaald die op een injectiespuit wordt geplaatst voor het toedienen van een injectie.
De Alu-hub naald wordt standaard geleverd per verpakking van 100 stuks.
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | Aluminium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Diergroep | Rundvee, Varkens |
| Dikte naald | 2 mm |
| Lengte naald | 25 mm |
| Maat naald | 2,0 x 25 mm (14G x 1) |
De Alu-hub injectienaald die op een injectiespuit wordt geplaatst voor het toedienen van een injectie.
De Alu-hub naald wordt standaard geleverd per verpakking van 100 stuks.
| Stuks | 100 |
| Naald aansluiting | Luer-Lock |
| Materiaal naald | Aluminium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Wegwerp of herbruikbaar | Wegwerp |
| Diergroep | Rundvee, Varkens |
| Dikte naald | 2 mm |
| Lengte naald | 25 mm |
| Maat naald | 2,0 x 25 mm (14G x 1) |
:format(webp))
Dit product is per 100 verpakt
Bestel je bijv. 5 stuks dan ontvang je 5 x 100 stuks. De weergegeven prijs is per verpakking (100 stuks).